O MNIE

HEJ

JESTEM KAMILA

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom pomagam zwykłym ludziom oraz zawodowym sportowcom rozwiązywać ich problemy ze zdrowiem – schorzenia, kontuzje, urazy to dla mnie codzienność.

Pracuję z zawodnikami: I ligowego zespołu piłki nożnej MZKS Chrobry Głogów, ekstraklasy piłki ręcznej SPR Chrobry Głogów, I ligowego zespołu siatkarzy SPS Chrobry Głogów, cyklistami TC Chrobry Głogów i wieloma innymi klubami sportowymi.

Moim dziecięcym marzeniem było zostać lekarzem sportowym. Jednak życie zweryfikowało moje plany. Na podstawie moich dwóch największych pasji – ciekawości ludzkiego ciała i sportu – wybrałam fizjoterapię.

W młodości uprawiałam wiele dyscyplin sportowych – moją miłością była piłka ręczna i tenis stołowy. Trenowałam również judo i jiu jitsu. Obecnie moją największą pasją są góry i jazda na rowerze górskim MTB. W każdy weekend staram się uciec w góry, przemierzając nowe trasy rowerowe – single tracki.

MOJA

CODZIENNA PRACA

Dzięki aktywnemu życiu, mogę lepiej wczuć się w problem związany ze zdrowiem, gdyż wiele z urazów odczułam na sobie.

Podczas mojego wieloletniego doświadczenia w pracy z pacjentami, spotkałam się z szerokim spektrum problemów zdrowotnych.

Praca z kontuzjami, chorobami przewlekłymi, chorobami neurologicznymi, zespołami bólowymi pozwoliły mi stać się lepszym fizjoterapeutą.

Oprócz leczenia kontuzji, urazów i bólów kręgosłupa, prowadzę terapie dla osób chorych na stwardnienie rozsiane, wentylowanych mechanicznie, po operacjach stawów i dysków kręgosłupa, udarach, zawałach.

PODEJŚCIE

DO TERAPII

Zawsze staram się spojrzeć na pacjenta holistycznie. Lubię łączyć moje metody leczenia ciała, razem z duchem i umysłem.

Praktykuję jogę oraz medytuję. Sama przeszłam przez proces psychoterapii oraz terapii edukacyjnej dotyczącej zawieszeń emocji w ciele. Jeśli ciało pacjenta nie daje mi jednorodnych objawów, szukam głębiej.

W codziennej pracy najbardziej fascynuje mnie kręgosłup, który wciąż stanowi dla mnie wyzwanie, a leczenie i usprawnianie go przynosi mi ogromną satysfakcję po wyeliminowaniu dolegliwości. To moja specjalność!

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, zadzwoń do mnie z chęcią Cię poznam i pomogę w procesie zdrowienia.