METODY LECZENIA

STOSOWANE

METODY LECZENIA

Odkąd zaczęłam swoją drogę zawodową, która jest moją pasją stale rozwijam i podnoszę swoje kompetencje. Biorę udział w kursach, szkoleniach, webinarach dotyczących rehabilitacji, ale i również rozwoju osobistego.

Pierwszym moim pomysłem na siebie po studiach, była praca z pacjentami neurologicznymi, dlatego zdecydowałam się na kurs PNF. Podczas tego szkolenia zdobyłam ogromną wiedzę dotyczącą pracy w neurologii, którą wykorzystuję do dziś. SM, SLA, Polineuropatia, Zapalenie naczyń? Nie są mi obce!

PRACUJĘ

Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

Pracuję z pełnym zaangażowaniem i oddaniem dla problemu pacjenta.

Gdy rozpoczęłam pracę dla Chrobrego Głogów, miałam wielką przyjemność podglądać pracę mojego szefa, który wzbudził we mnie ciekawość do terapii manualnej. Zaczęłam więc dogłębnie studiować struktury anatomiczne kręgosłupa zgłębiając drogi do jego poznania. Kinesiotaping, Terapia manualna Briana Mulligana, Holistyczna Terapia Manualna dr Rakowskiego, Techniki Manipulacyjne HVLA pozwalają mi codziennie skutecznie zwalczać ból pacjenta.

Praca na powięzi za pomocą FDM terapii efektywnie pomaga znosić mi napięcia w ciele pacjenta.

W mojej pracy stosuję też Igłoterapię, która do końca pozwala „zakończyć” problem i daje efekty na długie lata.

UWIELBIAM GDY

PACJENT JEST ZAANGAŻOWANY

Uwielbiam, gdy pacjent jest zaangażowany w proces rehabilitacji, co najmniej tak samo jak ja i z ochotą poddaje się autoterapii, która mu zadaję do domu.

Joga, medytacja, trening autogenny, techniki opukiwania EFT wnoszą w mojej pracy wiele dobrego.

Jeśli chcesz się o tym przekonać – zadzwoń do mnie 😊